Opinie o naszych produktach

Opinie o naszych
produktach

Przyznam szczerze, że pomimo zamówionej prenumeraty ciężko było mi początkowo sięgnąć po tą lekturę… Zawsze było tłumaczenie: „później, teraz nie mam czasu na czytanie artykułów”. Jednak, gdy spróbowałam okazało się, że artykuły są krótkie, merytoryczne i bardzo skondensowane. Bez wyrzutów sumienia mogę powiedzieć, że odnajduję tu kluczowe informacje w dobrze dobranych zagadnieniach poruszanych w publikacji. Szczerze polecam."

Katarzyna Jackiewicz

Bardzo dziękuję za bardzo szybką odpowiedź, wczoraj zadałam pytanie i już dzisiaj otrzymałam odpowiedź. Jestem pod wrażeniem, ponieważ kilkakrotnie występowaliśmy o opinię do różnych redakcji, nikt tak szybko nie odpowiedział. Opinia przedstawiona przez Redakcję w sposób wyczerpujący odnosi się do przedstawionych problemów i bardzo pomogła nam w przyjęciu metod ich rozwiązań.

Elżbieta Waleria Wojciechowska
Kierownik Działu Ekonomiczno-Księgowego Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku

Różnorodność i specyfika działalności organizacji pozarządowych powoduje, że informacje pomocowe z zakresu finansów dla trzeciego sektora są potrzebą bardzo skonkretyzowaną i bardzo często nieosiągalną. Jak to mówią „diabeł tkwi w szczegółach” a właśnie określenie tych szczegółów na pewnych etapach pracy księgowego jest czasami niezmiernie trudne. Z drugiej strony zasadny ogólne, które powinny być powszechnie obowiązujące są różnorodnie interpretowane przez księgowych, dlatego praktyczne przełożenie wykładni prawa jest również kwestią bardzo istotną i niezbędną. Praktyczna wiedza przekazywana przez portal NGO oraz publikację Finanse i prawo w NGO, już przy pierwszym zetknięciu okazuje się dobrem niezwykle pożądanym”.

Monika Kania
księgowa stowarzyszenia

Bardzo fachowo , prostym językiem , wyczerpująco napisane artykuły Podoba mi się też, że można wam zadać pytanie

Lidia Łysakowska
Główna księgowa fundacji

Bardzo Państwu dziękuję za pomoc w rozwiązaniu moich problemów. Wskazówki zawarte w tym magazynie są bezcenne!

Jolanta Podgórska
Główna księgowa

Szanowni Państwo, nie chciałam nadużywać Waszej pomocy ale dodzwonienie się do KIP graniczy z cudem a urząd skarbowy odsyła oczywiście do KIP i koło się zamyka - nie ma skąd zaczerpnąć wiarygodnych informacji. A Państwa rozwiązania są zawsze poparte odpowiednimi przepisami i napisane zrozumiałym językiem. Cieszę się że na Was trafiłam:)

Małgorzata Lisicka

Od początku pracy jako zarządca nieruchomości szukałem publikacji, która w praktyczny sposób będzie omawiać zmiany w przepisach. Szukałem także rozwiązań takich codziennych problemów, np. jak radzić sobie z uporczywymi lokatorami czy właścicielami mieszkań, którzy unikają dokonywania płatności. Dzięki „Zarządcy nieruchomości” mam co miesiąc komplet niezbędnych mi porad prosto od ekspertów. Czuję się pewniej podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Igor Pietrakiewicz
zarządca nieruchomości

Witam serdecznie Jak zwykle Portal FK zapewnia doskonałą obsługę klienta. W wielu przypadkach, kiedy liczymy się z każdym groszem, właśnie doradcy Portalu FK, zapewniają nam maksimum odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Ja osobiście, otrzymałem odpowiedzi, które w 100% spełniły moje oczekiwania. Polecam ten portal wszystkim, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wykupienie pełnego dostępu. Naprawdę za tak niewiele, można otrzymać fachową poradę, popartą paragrafami, z którą śmiało można walczyć o swoje. Bardzo serdecznie dziękuję za przemiły kontakt i fachowość. Z PORTALEM FINANSOWO-KSIĘGOWYM - RUSZAJ ŚMIAŁO W TRUDY ŻYCIA!

Wojciech Retko
stały klient