Oferta pracy

Sekretarz redakcji

Kogo szukamy?

Osoby, która wykaże się zdolnościami organizacyjnymi i komunikacyjnymi, pozwalającymi na zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów w Dziale Wydawniczymi.

Opis stanowiska:

Za co  będziesz odpowiedzialny/a?

  • zarządzanie bazą autorów
  • przygotowywanie umów standardowych z autorami i negocjacje umów niestandardowych
  • dbanie o obieg dokumentów i ich terminowe dostarczenie do Działu Płac
  • sprawną komunikację miedzy autorami, redakcją i pozostałymi działami w firmie
  • nadzór nad rozliczeniami, obsługa systemu do obiegu dokumentów
  • poszukiwanie nowych autorów, nawiązywanie z nimi współpracy
  • obsługa repozytorium zdjęć w CMS
  • wsparcie redakcji w przygotowaniu e-booków, przeprowadzaniu ankiet

Wymagania:

Na co zwracamy uwagę w naszych poszukiwaniach?

  • doświadczenie w pracy w branży wydawniczej w obsłudze redakcji
  • bardzo dobrą organizację pracy własnej
  • skrupulatność i zamiłowanie do porządku „w papierach”
  • umiejętność prowadzenia korespondencji mailowej
  • łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów telefonicznych
  • dobra znajomość programów do edycji tekstów (MS Word) i komunikacji (MS Outlook i Teams), Excel
  • mile widziana umiejętność korzystania z LinkedIn
  • Umiejętność pracy w zespole rozproszonym
  • Mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z systemami CMS

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w doświadczonym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną lub kartę sportową
  • dofinansowanie do urlopu
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • pracę w modelu hybrydowym (w biurze i zdalnie)

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji"

Wypełnij formularz aplikacji:

Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Wiedzę i Praktykę sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach w celu prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych do zgłoszenia dodaj „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Wiedza i Praktyka sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@wip.pl

Administratorem przesłanych danych osobowych jest Wiedza i Praktyka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („WiP”), pod adresem ul. Łotewska 9a, 03-918 Warszawa, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000098264, NIP: 5261992256, numer REGON: 012725225; tel.: 22 518 29 29, e-mail: rekrutacja@wip.pl. Więcej »